Składki członkowskie

22.12.2022

Szanowni Państwo.

Realizując systematycznie założenia dotyczące strategii rozwoju Klubu, Zarząd LKS Radziszowianka systematycznie rozwija infrastrukturę sportową, podnosi poziom szkolenia oraz wzbogaca ofertę treningową dla naszych zawodników.

Biorąc pod uwagę dynamikę wzrostu cen i płac w naszym kraju, zwiększają się w zasadniczym stopniu koszty funkcjonowania naszego klubu.

W związku z tym od dnia 01.01.2023r. Zarząd Klubu wprowadza nową podstawową stawkę miesięcznej składki członkowskiej, która będzie wynosić 150 Pln na miesiąc.

Mamy nadzieję, że nowa stawka opłaty członkowskiej spotka się z Państwa pełnym zrozumieniem i w dalszym ciągu będziemy wspólnie rozwijać Nasz klub oraz systematycznie podnosić jego poziom na każdej płaszczyźnie.

Składka Członkowska 2023:

składka członkowska – 1 dziecko – 150 Pln / miesiąc,

składka członkowska – 2 dziecko – 120 Pln / miesiąc,

składka członkowska – 3 dziecko – zwolnione z opłaty,

składka członkowska – 1 dziecko – jednorazowa płatność za cały rok (płatna do 31.01.2023) – 1 500 Pln,

składka członkowska – 2 dziecko – jednorazowa płatność za cały rok (płatna do 31.01.2023) – 1 200 Pln.

Przypominamy, że comiesięczna wpłata w myśl obowiązującego regulaminu LKS Radziszowianka, jest składką członkowską a nie opłatą za treningi. Rodzic / opiekun od każdego zarejestrowanego zawodnika w naszym klubie, zobowiązany jest do dokonywania regularnych wpłat przez wszystkie 12 miesięcy w roku.

Zapraszamy Państwa również do czynnego udziału w działalności naszego Stowarzyszenia. Każdy rodzic/opiekun ze względu na opłacane składki członkowskie ma prawo uczestnictwa w Walnych Zebraniach Stowarzyszenia i może posiadać status Członka Zwyczajnego z prawem głosu przy podejmowaniu uchwał po wypełnieniu deklaracji o przystąpieniu do członków LKS Radziszowianka. Wzór deklaracji jest do pobrania z naszej strony internetowej radziszowianka.pl lub w wersji papierowej od wszystkim znanej Pani Edyty Solarz.

Z piłkarskim pozdrowieniem

Zarząd LKS Radziszowianka

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.