--treningi motoryczne--treningi bramkarskie --treningi indywidualne piłkarskie --
Radziszowianka ze Złotym Cerftyfikatem PZPN !!!
RADZISZOWIANKA.PL
RADZISZOWIANKA.PL
LKS RADZISZOWIANKA RADZISZÓW OBJĘTA RZĄDOWYM PROGRAMEM "KLUB" W 2019 R. PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW BUDŻETU GMINY SKAWINA.
RADZISZOWIANKA.PL
RADZISZOWIANKA.PL
RADZISZOWIANKA.PL
Działalność LKS Radziszowianka współfinansowana jest z budżetu Gminy Skawina.
Rozgrywki ligowe - 2019/2020
PASTERNIK OCHOJNO 1 - 4 RADZISZOWIANKA
10.11.2019 - 14:00 Report
RADZISZOWIANKA 3 - 1 RABA DOBCZYCE
02.11.2019 - 14:00 Report
RADZISZOWIANKA 0 - 1 BŁĘKITNI BODZANÓW
27.10.2019 - 14:00 Report
ŚLEDZIEJOWICE 4 - 0 RADZISZOWIANKA
19.10.2019 - 15:00 Report

Radziszowianka II – Rzozovia 1 – 5 .Sparing.

04.07.2020 Godz. 16.00 Radziszów   Radziszowianka II – Rzozovia 1 – 5. Bramka: Surówka Skład: Toporowski, Mazurkiewicz, Magiera, J. Szczepaniak, Wcisło, Firlej, Małysa, Lelek, Surówka, Paciorek, Brandys oraz Czerwiński, Kościelniak, Chowaniec, F. Szczepaniak, Krupnik.


Radziszowianka – Prokocim Kraków 3-1. Sparing.

04.07.2020 Godz. 10.00 Radziszów   Radziszowianka – Prokocim Kraków 3-1   Bramki: Tomasz Pakosz, Damian Danaj i Karol Kurek.   Testowany, Rafał Wasyl, Tomasz Pilch, Kuba Goncerz, Tomasz Baliga, Marcin Bierówka, Maciej Zięcik, Damian Danaj, Paweł Sosin, Bartek Pająk, Tomasz Pakosz oraz Sebastian Romek, Maciej Grzesik, Karol Kurek, Oleksi Bioulorukavy.


–TRENINGI MOTORYCZNE–TRENINGI BRAMKARSKIE –TRENINGI INDYWIDUALNE PIŁKARSKIE —


Radziszowianka – Raba Dobczyce: 3-1. Sparing.

27.06.2020 Godz. 15.00 Radziszów   Radziszowianka – Raba Dobczyce: 3-1   Bramki: Testowany 2 (’59 i ’85), Paweł Sosin ’89.   Skład: Konrad Kipek, Jakub Goncerz, Maciej Grzesik, Rafał Wasyl, Tomasz Pilch (’70 Adam Jasiołek), Karol Kurek (’46 Sebastian Romek), Tomasz Baliga (’70 Mikołaj Baran), Maciej Zięcik, Marcin Bierówka (’46 Tomasz Pakosz), Paweł Sosin, Testowany.

Czytaj więcej…


Radziszowianka II – Grom Kraków: 10 – 0. Sparing.

27.06.2020 Godz. 17.00  Radziszów.   Radziszowianka II – Grom Kraków: 10 – 0


Prądniczanka Kraków – radziszowianka: 1 -4. Sparing.

20.06.2020 Godz. 10.00 Kraków   Prądniczanka Kraków – Radziszowianka: 1 – 4   Bramki: Bartek pajak 2 (15 i 40), Tomek Baliga ’26, Tomek Pakosz ’33   Skład: Konrad Kipek, Karol Kurek, Tomasz Pilch, Sebastian Romek, Maciej Grzesik, Tomek Baliga, Bartek Pajak, Maciej Ziecik, Marcin Bierówka, Dawid Węgrzyn, Paweł Sosin oraz Kuba Goncerz, Tomasz Pakosz,

Czytaj więcej…


Radziszowianka – Dąb Paszkówka: 6-1. Sparing.

13.06.2020 Godz. 10.00  Radziszów.   Bramki: Bartłomiej Pająk 15 i 29, Paweł Sosin ’47, Rafał Wasyl ’50, Marcin Bierówka ’55, Adam Jasiołek ’72.   Skład: Konrad Kipek, Testowany, Rafał Wasyl, Maciej Grzesik, Marcin bierówka, Maciej Zięcik, Sebastian Romek, Karol Kurek, Bartłomiej Pająk (’46 Tomasz Pakosz), Dawid Węgrzyn, Paweł Sosin oraz Mateusz Brandys, Mikołaj Baran, M.

Czytaj więcej…


Wznowione treningi na obiektach Radziszowianki.

 


Radziszowianka – Pcimianka 2-1. Sparing.

06.06.2020 Godz. 10.00  Radziszów.   Bramki: Karol Kurek 7 i 57 minuta. Skład: Konrad Kipek, Rafał Wasyl, Jakub Goncerz ( 16 Maciej Grzesik), Tomasz Pilch, testowany, Maciej Ziecik, Damian Danaj, Marcin Bierowka, Karol Kurek, Dawid Węgrzyn, Paweł Sosin (46 testowany) oraz Sebastian Romek, Dawid Małysa, Karol Surówka i Mateusz Brandys.   Pierwszy sparing drużyny Radziszowianki po

Czytaj więcej…


Powrót do zajęć.

W tym tyg. wróciliśmy do zajęć w grupach 6 osobowych.  Dużo radości ze spotkania kolegów i  koleżanek po tak długim okresie jest niespotykanym przeżyciem 


  • CERTYFIKAT PZPN

Przekaż 1% na Radziszowiankę.

  • Przekaż 1% na Radziszowiankę.
  • nabór
  • trenerzy
Facebook Pagelike Widget

Ubiera Nas Jako.

Dba o Nasze Zdrowie FLISAK.

Dba o Nasze Zdrowie FLISAK ul. 29 Listopada 9 IIp. 32–050 Skawina

KLASA OKRĘGOWA KRAKÓW III 2019/2020

M PKT BR Z R P
1 Śledziejowice Śledziejowice 13 34 49:10 11 1 1
2 Wiślanka Grabie 13 30 36:15 9 3 1
3 Orzeł Myślenice 13 23 25:22 7 2 4
4 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 13 21 33:27 7 0 6
5 Radziszowianka Radziszów 13 20 30:20 6 2 5
6 Wiarusy Igołomia 13 18 32:35 5 3 5
7 Gdovia Gdów 13 18 20:22 4 6 3
8 Tempo Rzeszotary 13 18 21:25 6 0 7
9 Targowianka Targowisko 13 18 25:35 6 0 7
10 Raba Dobczyce 13 17 21:28 5 2 6
11 BŁĘKITNI BODZANÓW 13 14 21:32 4 2 7
12 Pasternik Ochojno 13 10 14:34 3 1 9
13 Dziecanovia Dziekanowice 13 10 19:35 3 1 9
14 Górnik Wieliczka 13 9 20:26 2 3 8
Sponsorzy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.