SPOTKANIE ŚWIĄTECZNO – BIZNESOWE

18.12.2023

 
Wczoraj miało miejsce spotkanie świąteczne zorganizowane przez Zarząd naszego Klubu. Była to nie tylko okazja do skupienia uwagi na wspólnych celach, ale także chwila refleksji i wzmacniania więzi.
W czasie tego wyjątkowego spotkania mieliśmy zaszczyt gościć wielu ważnych gości, w tym Burmistrza Gmina Skawina Norbert Rzepisko, Wiceburmistrza Tomasz Ożóg, Radnego Józef Niechaj oraz zaproszonych przyjaciół i sponsorów klubu, których wsparcie jest dla nas nieocenione. 
Początek spotkania stanowiło powitanie gości ze strony naszego Prezesa, Grzegorz Wasyl, który złożył wszystkim serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Następnie głos zabrał burmistrz, który wyraził swoje wsparcie dla naszego klubu oraz zadeklarował pomoc ze strony gminy. 
Po oficjalnej części spotkania mieliśmy możliwość otwartej dyskusji na temat przyszłości naszego klubu, jego potrzebach, oraz wyjątkowej okazji, jaką będą obchody 50-lecie naszej działalności. Te rozmowy były inspirujące i napawały optymizmem, ukazując determinację wszystkich obecnych w dążeniu do dalszego rozwoju naszej sportowej społeczności.
Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał drobny upominek, co stanowiło wyraz wdzięczności za ich zaangażowanie i wkład w nasze działania. Restauracja Rabarbar Radziszów Pizza&Lunch, w której odbyło się spotkanie, stworzyła przyjemną atmosferę i sprzyjające warunki do nawiązania wartościowych relacji. 
To spotkanie nie tylko umożliwiło nam celebrowanie i jednoczenie się w duchu świątecznym, ale również było momentem refleksji nad naszymi dotychczasowymi osiągnięciami oraz planami na przyszłość.
Wierzymy, że wsparcie udzielone przez burmistrza i rozmowy, które miały miejsce, przyczynią się do dalszego sukcesu i rozwoju naszego Klubu. 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.