Bramki: Marcin Sosin ’45 (k)

Skład: M. Mrowiec, M. Wcisło, B. Baliga, M. Grzesik, K. Kurek, J. Okarmus, T. Baliga, W. Piwowarczyk (’60 S. Romek), M. Bierówka, M. Sosin (’78 A. Jasiołek), M. Zięcik (83 M. Małysa)

Rezerwowi: P. Paciorek, J. Karaś, Ł. Krupnik.
Janusz Żmuda
Kolejny mecz który powinniśmy zamknąć w pierwszych 45 minutach kończy się remisem 1-1 gdy rywal stworzył pół sytuacji w przeciągu 90 minut i niestety zdobył gola. My z kolei zamiast prowadzić do przerwy przynajmniej różnicą trzech goli po raz kolejny rozdajemy prezenty a Święta już dawno za Nami.
Brak koncentracji z naszej strony tak pod bramką rywali jak i pod swoją w kluczowych momentach niestety kosztuje nas stratę jakże ważnych punktów.
Sami doprowadziliśmy się niestety do sytuacji stresowej na końcówkę rundy  i teraz trzeba zrobić wszystko co w naszej mocy aby zespół utrzymał się na poziomie klasy okręgowej.
Uważam iż ta drużyna oraz umiejętności jakie posiada nie zasługuje na opuszczenie poziomu na którym występujemy!!!!