Wisła Jeziorzany II – Radziszowianka II: 0 – 3

image description

27.08.2017, Godzina 17.00, Jeziorzany

Bramki: Kamil Łachman ’28, samobójcza ’57, S. Romek(k) ’76

Skład: D. Maślak, P. Magiera, J. Piwowar (’28. D. Łata), D. Małysa, R. Kąkol, K. Bruzda (’46 K. Małysa), R. Kotula (’75 G. Gdula), K. Łachman, J. Tryniszewski (’46 D. Tyrka), S. Romek, S. Lenda (’75 P. Sumara).

Mecz inaugurujący nowy sezon rozgrywkowy był od samego początku powadzony pod dyktando podopiecznych Roberta Radziszowskiego, którzy szybko zdominowali środek pola gry i wypracowali sobie już w pierwszym kwadransie spotkania co najmniej 3 doskonałe sytuacje do zdobycia bramki.

Radziszowianka II gola zdobyła dopiero w 28 minucie, kiedy to po szybkim rozegraniu rzutu wolnego w środkowej strefie boiska, Rafał Kotula prostopadłym podaniem otworzył drogę do bramki gospodarzy a Kamil Łachman pewnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, Radziszowianka dominowała i strzelała kolejne bramki. W 57 minucie po mocnym dośrodkowaniu, obrońca Wisły niefortunnie interweniował próbując przeciąć lot piłki i zrobiło się 0-2.

Kilkanaście minut później, wychodzący na czysta pozycję Grzegorz Gdula, był faulowany w polu karnym – jedenastkę na gola zamienił Sebastian Romek.

Gospodarze nie stworzyli praktycznie żadnej sytuacji bramkowej z wyjątkiem kilku rzutów rożnych. Dobrze spisywał się szczelny blok defensywy Radziszowianki a Dawid Maślak w tym meczu nie miał zbyt wiele możliwości do interwencji.

Już w najbliższy wtorek tj 29 sierpnia o godzinie 17.00 – Radziszowianka II podejmować będzie w PP tym razem pierwszą drużynę Wisły Jeziorzany.