OBÓZ SPORTOWY „PLANETA” CHARSZNICA

02.08.2016

Po udanym obozie w Barcicach czas na kolejną pozytywną dawkę energii…

Tym razem z grupą młodzików oraz trampkarzy wybierzemy się na zgrupowanie do powiatu miechowskiego, a dokładnie Hotelu „PLANETA” w malowniczej Charsznicy.CharsznicaWcześniej jednak, bo w najbliższy wtorek (02.08) o godz. 17.00 odbędzie się trening dla wszystkich uczestników obozu, który z jednej strony ma przygotować zawodników fizycznie i mentalnie do wyjazdu, z drugiej strony będzie też okazją do spotkania organizacyjnego. Spotkanie odbędzie się zaraz po treningu o godz. 18.30. Na spotkaniu będzie można uzupełnić wpłaty (całkowity koszt obozu wynosi 650,00 zł) oraz wypełnić i dostarczyć kartę obozową. W przypadku dokonania przelewu na konto prosimy o dostarczenie na spotkanie potwierdzenia wpłaty (numer konta w zakładce KONTAKT).

W tym tygodniu odbędzie się jeszcze jeden trening przed wyjazdem na obóz, a mianowicie w czwartek (04.08) o godz. 17.00. Będzie to ostatnia okazja do uzupełnienia wpłat oraz dokumentacji obozowej.

A już w sam dzień wyjazdu, w poniedziałek (08.08.2016), zbiórka na naszych obiektach klubowych o godzinie 10.00. Tam wielkie pakowanie do autokaru, początek tygodniowej rozłąki i kolejnej fascynującej przygody.                                                                                                                        
Poniżej publikujemy niezbędne informacje dla wyjeżdżających oraz ich rodziców. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z kierownikiem obozu (Rafał Kotula, tel. 668-853-401)
Co ważne też…
Sugeruję się nie zabierać telefonów komórkowych na obóz, ewentualnie będzie możliwość kontaktu z dzieckiem poprzez telefon do trenera. W pozostałych przypadkach wyznaczone będą godziny rozmów z rodzicami. Planowana jest również, w miarę możliwości, codzienna relacja na stronie https://radziszowianka.pl
W programie obozu, oprócz treningów, znajdują się warsztaty przedstawiające inspirujące postacie piłkarskie, gry i zabawy rekreacyjne, sporty uzupełniające. Planowane są też dwie wycieczki (być może uda się zwiedzić ruiny zamku w Ogrodzieńcu oraz zaliczyć Park linowy).
Poza tym konkursy, dużo integracji i mnóstwo dobrej zabawy !!!
Pliki do pobrania:
KARTA OBOZOWA – PLANETA CHARSZNICA
OBÓZ SPORTOWY – informacje ogólne
Obóz jest współfinansowany ze środków budżetu Gminy Skawina
paski_SKAWINA_miasto-otwarte-na-3
paski_SKAWINA_miasto-otwarte-na-4

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.