OBÓZ SPORTOWY W BARCICACH

14.07.2016
To już tuż, tuż!!! 20 lipca wyruszamy z drużynami żaków i orlików na obóz do Ośrodka „Las Vegas” w Barcicach – niebawem relacja na naszej stronie – zapraszamy!

barcice

Obsada już pełna, w zasadzie przygotowania już na ostatniej prostej.

Wcześniej, bo 18 lipca (poniedziałek) o godz. 17:00 odbędzie się trening przed wyjazdem dla wszystkich uczestników obozu, który z jednej strony ma przygotować zawodników fizycznie i mentalnie do wyjazdu, z drugiej strony będzie też okazją do spotkania organizacyjnego z rodzicami. Spotkanie odbędzie się zaraz po treningu (18.30). Będzie można wtedy uzupełnić wpłaty (całkowity koszt obozu wynosi 650,00 zł) oraz dostarczyć kartę obozową. W przypadku dokonania przelewu na konto prosimy o dostarczenie na spotkanie potwierdzenia wpłaty (numer konta w zakładce KONTAKT).

A już w sam dzień wyjazdu, w środę 20.07, zbiórka na naszych obiektach klubowych o godzinie 10.00. Tam wielkie pakowanie do autokaru, początek tygodniowej rozłąki i nowej fascynującej przygody.                                                                                                                        
Poniżej publikujemy niezbędne informacje dla wyjeżdżających oraz ich rodziców. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z trenerem Filipem Frycem tel. 600-146-979 (kierownik obozu).
Co ważne też…
Gry elektroniczne (np. PSP itp.) są zabronione podczas obozu. Sugeruję się nie zabierać telefonów komórkowych, będzie możliwość kontaktu przez trenera (ewentualnie, komórki będą zbierane i wydawane w czasie ciszy poobiedniej). Planowana jest, w miarę możliwości, codzienna relacja na stronie https://radziszowianka.pl
W programie obozu, oprócz treningów, znajdują się warsztaty przedstawiające inspirujące postacie piłkarskie, gry i zabawy rekreacyjne, sporty uzupełniające. Planowane są też dwie wycieczki (być może uda się wejść na basen lub park linowy). Poza tym konkursy, dużo integracji i mnóstwo dobrej zabawy.
Odliczamy dni…
Pliki do pobrania:
OBÓZ SPORTOWY- Karta obozowa
OBÓZ SPORTOWY – ogólne informacje
Obóz jest współfinansowany ze środków budżetu Gminy Skawina
paski_SKAWINA_miasto-otwarte-na-3
paski_SKAWINA_miasto-otwarte-na-4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.