Obóz w Barcicach – Dzień 4

24.07.2016

Na początek rozruch – jak zwykle zabawa, a ostatnie kilka minut poświęcone na ćwiczenia prawidłowej techniki biegu. Pożywne śniadanie, aby z energią wejść w czekający nas dzień i poszło. Przedpołudniowy trening to wymiany wielu podań i gry doskonalące tworzenie sobie miejsca do ich otrzymywania w grupie młodszej oraz doskonalenie rozegrania piłki w sześcioosobowych grupach i małe gry w grupie starszej. Po treningu natomiast, skorzystaliśmy ze znajdującego się na terenie ośrodka basenu, żeby schłodzić zmęczone po zajęciach nogi i oczywiście trochę się wyszaleć.

BASENIK 1

Z obiadem, tak jak z resztą posiłków, mieliśmy dzisiaj małe obsuwy, ze względu na organizowane w naszym ośrodku wesela, jednak wieczorem w ramach rewanżu mieliśmy otrzymać coś fajnego. Po sjeście udaliśmy się jeszcze na szybkie zakupy, a później drugi trening. Warto dodać, że na RE-WE-LA-CYJ-NIE przygotowanej murawie miejscowego zespołu – Barciczanki. Młodsi, dużo zabaw, przyjęć kierunkowych i gry 1 na 1. Starsi, pełno ćwiczeń doskonalących technikę indywidualną, zgrania i gry do wielu bramek.

TAKIE TAM Z FONTANNĄ 2

Wieczorem, dla urozmaicenia, mieliśmy kolację z grilla, którą zjedliśmy w uroczej wiacie. Później, przesunięte z popołudnia warsztaty, które były przede wszystkim adresowane do dziewczynek trenujących w Radziszowiance, gdyż przybliżyliśmy w ich trakcie sylwetkę najlepszej piłkarki naszych czasów – Brazylijki Marty. Nawet chłopcy byli pod wrażeniem filmu z kompilacją jej umiejętności prezentowanych w różnych meczach.

Był też wieczór na sportowo, w czasie którego część zawodników i zawodniczek udała się grać w piłkę plażową, a część… na siłownię, by przyjrzeć się, jak można poprawiać swoje parametry siłowe i przyjąć pierwsze nauki, jak bezpiecznie trenować i skutecznie trenować z ciężarami (choć jeszcze bez ciężarów). Na sam koniec dnia miła niespodzianka związana z weselami – pokaz sztucznych ogni na koniec tego gorącego dnia, rozgrzał nas jeszcze bardziej. Byle tylko nie było problemów z zaśnięciem od nadmiaru wrażeń.

Kolacja 1

Kolacja 2

Syrenki 2

Syrenki 1

Plażing

Sztuczne ognie 3

takie tam z fontanną 3

Zadanie współfinansowane ze środków budżetu Gminy Skawina

paski_SKAWINA_miasto-otwarte-na-2


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.