herb radziszowianka_new smallOchojno 07.10.2018. Godzina 15.30

Bramki – samobójcza.

Skład: Mateusz Toporowski, Mikołaj Baran (’46 Wiktor Piwowarczyk ), Bartek Baliga, Rafał Wasyl, Grzegorz Kościelniak (’65 Michał Dziobek), Maciej Zięcik, Paweł Sosin, Michał Budek (’60 Tomek Pakosz), Marcin Bierówka, Karol Kurek (’72 Piotrek Banach), Marcin Sosin (’80 Maciej Grzesik).

Trener Janusz Żmuda.

Podsumowując spotkanie myślę, że remis byłby sprawiedliwy jednak zdecydowały detale. Pierwsze 20 minut to dość mocna incjatywa z Naszej strony bramka na 0-1 oraz dwa dobre stałe fragmenty jednak zabrakło niewiele aby podwyższyć wynik.
Później przypadkowy rzut karny dla gospodarzy – dla Mnie bardzo wątpliwy ale zobaczymy na wideo i wtedy będziemy mądrzejsi – i 1-1.
Druga połowa bardzo wyrównana jednak gospodarze mają w swoich szeregach J.Guzika na którego w szczególności mieliśmy zwrócić uwagę jednak 10 min przed końcem ten oto zawodnik dostał idealne podanie po kontrze i w sytuacji 1 na 1 z Matim Toporowskim nie dał mu szans strzałem pod poprzeczkę.
Przegrywamy drugie spotkanie w sezonie ale taki jest sport .
Za tydzień postaramy się o komplet punktów w meczu z Orłem Myślenice i na tym teraz się koncentrujemy.